KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5918014

nr 591 8014

Akvarell

Kopia efter Westin, Signerad Josef Svanlund, 30x23

måndag 27 juli 2009
kl 19:46:19